صفحه اصلی > صفحه اصلی > اخبار و اطلاعیه ها > اخبار و اطلاعیه های معاونت 
اخبار > نظارت و ارزیابی بعنوان یک اصل مهم انکارناپذیر،سبب حرکت به سمت اهداف و سلامت کاری مجموعه می باشد


حجت الاسلام و المسلمین آقای شفیعی معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان در جلسه کمیته تبلیغ و اطلاع رسانی شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان مرکزی

نظارت و ارزیابی بعنوان یک اصل مهم انکارناپذیر،سبب حرکت به سمت اهداف و سلامت کاری مجموعه می باشد

امروزه با توجه به شرایط کنونی و وضعیت تبلیغی در جامعه،یکی از ضرورت هایی که می بایست در بحث نظارت به آن توجه کرد،نظارت واحد است و این امر خود تضمین کننده اقدامات و فعالیت های صورت گرفته قرار می گیرد و نتیجه این می شود که نظارت با یک فرایند واحد براساس ملاک و معیار واحد انجام گردد

تاریخ ارسال مطلب : دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧

 شماره خبر : ٣٩٩١٢٦ / تعداد بازدید : 38564

جلسه کمیته تبلیغ و اطلاع رسانی شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان مرکزی در مورخ 1397/1/21با حضور حجج اسلام آقایان:چمانی(معاون فرهنگی  پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی)-طاهری(مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه استان)-بابائی(مسوول امور مساجد)-  مبارک آبادی(مسوول امور روحانیون سپاه روح الله)-شفیعی(معاون تبلیغ و امور فرهنگی)-نوبخت(نماینده حوزه علمیه خواهران) در سالن جلسات اداره کل سازمان تبلیغات استان مرکزی برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین آقای شفیعی معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان ضمن تسلیت شهادت امام کاظم علیه السلام  به موضوع نظارت و ارزیابی اشاره کردند و افزودند: نظارت و ارزیابی  بعنوان یک اصل مهم انکارناپذیر،سبب حرکت به سمت اهداف و سلامت کاری مجموعه می باشد و باعث می شود کارها طبق برنامه پیش برود و از مسیر اصلی خود خارج نشود.

امروزه با توجه به شرایط کنونی و وضعیت تبلیغی در جامعه،یکی از ضرورت هایی که می بایست در بحث نظارت به آن توجه کرد،نظارت واحد است  و این امر خود تضمین کننده اقدامات و فعالیت های  صورت گرفته قرار می گیرد و نتیجه این می شود که نظارت با یک فرایند واحد براساس ملاک و معیار واحد انجام گردد. از این رو در این جلسه به موضوع نظارت واحد و هماهنگی  در اعزام بحث و تبادل نظر شد.

   در ادامه حجت الاسلام چمانی  به تشریح اهداف  و اقدامات صورت  گرفته شورا هماهنگی نهادهای حوزوی وکمیته تبلیغی اشاره نمودند و  سپس به تبیین موضوع جلسه  و اهمیت آن پرداختند و افزودند:اقدامات و فعالیت های انقلابی و جهادی یکی از ارزش های  تبلیغی می باشد.

حجت الاسلام بابائی به نقش مهم و والای شورای هماهنگی در هر استانی در خصوص هماهنگی در اعزام اشاره کردند و افزودند:باید نسبت به جایگاه شورای هماهنگی و ابلاغ به نهادها و سازمانها،دفاتر امام جمعه،نمایندگان مراجع در استان و...اطلاع رسانی لازم صورت بگیرد .

حجت الاسلام مبارک آبادی در خصوص تنظیم و تعهد تفاهم نامه در جهت اعزام مبلّغ اشاره کردند و نقش هماهنگی و نظارت واحد به صورت کمیته ای در قالب دستورالعمل به همه مسوولین و نهادها مخصوصاً نهادهای مرتبط با موضوع تبلیغی  را مهم بیان نمودند.


 
نسخه چاپي                                             || بازگشت به ابتدای صفحه ||

خروج