صفحه اصلی > صفحه اصلی > اخبار و اطلاعیه ها > اخبار و اطلاعیه های معاونت 
اخبار > جلسه کمیته هدایت تبلیغی استان مرکزی


جلسه کمیته هدایت تبلیغی استان مرکزی

این نشست به همت اداره کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و با با حضور حجت الاسلام والمسلمین سعید روستا آزاد، معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی و حجت الاسلام صفر قربان پور مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان مرکزی وحجت الاسلام علی شفیعی معاون تبلیغ وفرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی ونمایندگا ن مجمع طلاب ومسوولین گروههای تبلیغی همراه بود، در سالن معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی قم برگزار شد.

تاریخ ارسال مطلب : چهارشنبه ٥ ارديبهشت ١٣٩٧

 شماره خبر : ٣٩٩٤٨٠ / تعداد بازدید : 38858

این نشست به همت اداره کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و با با حضور حجت الاسلام والمسلمین سعید روستا آزاد، معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی و حجت الاسلام صفر قربان پور مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان مرکزی وحجت الاسلام علی شفیعی معاون تبلیغ وفرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی ونمایندگا ن مجمع طلاب  ومسوولین گروههای تبلیغی  همراه بود، در سالن معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی  قم  برگزار شد.

حجت الاسلام روستا آزاد اظهار داشت:در مسیر فعالیت گروه های تبلیغی مشکلاتی وجود دارد که باید برطرف شود.

وی افزود: بر دوش ما مسئولان و مبلغان وظایف سنگینی است که باید با جدیت تمام و قدرت انجام شود و نباید در این راستا خون شهدا پایمال شود.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: سرگروه های تبلیغی باید به توانمند سازی و آموزش مبلغان خود بر اساس نیاز های آن منطقه بپردازند و با پرپایی دوره های آموزشی بتوانند گروهی قوی از لحاظ علمی داشته باشند تا به اهداف تبلیغی و فرهنگی خود برسند.

در ادامه حجت الاسلام یحیی کمال مدیرکل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: در جامعه کنونی آسیب های اجتماعی رو به افزایش است و این یک نقطه منفی به حساب می آید.

وی هدف از تشکیل این نشست را بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری ایجاد یک قرارگاه عظیم تبلیغی دانست و افزود: باید همه نهاد ها و ارگان های مرتبط با امر تبلیغ با هم هماهنگ شوند و یک هدف مشخص را پیگیری کنند تا اثر مطلوب خود را برجای گذارد؛ و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم هم آمادگی خود را اعلام می کند.

در ادامه این نشست مدیر کل سازمان تبلیغات استان مرکزی با اشاره به معضلات این استان بیان داشت: پنج آسیب شناخته شده اجتماعی در استان مرکزی وجود دارد که باعث شده این استان جزو بالاترین استان های دارای این آسیب ها در کشور باشد.

حجت الاسلام صفر قربان پور تصریح کرد: آسیب های اجتماعی بیداد می کند و برای مقابله با این هجمه باید کار تبلیغی گسترده ای را در دستور کار داشته باشیم؛وی گفت کار به وسیله یک نهاد پیش نمی رود بلکه باید همه نهاد ها تبلیغی و اجرایی با هم همکاری کنند تا کار های بزرگی صورت گیرد و سازمان تبلیغات اسلامی هم اعلام آمادگی می کند و باید این نشست ها در مراکز استان هم برگزار شود.

در ادامه این جلسه سرگروه ها و نمایندگان مجمع طلاب به بیان مشکلات، آسیب ها و مسائل ودیدگاههای خود  و گروه تبلیغی   از جمله اسکان مبلغان و اعزام مستمر در طول سال و غیره پرداختند..


 
نسخه چاپي                                             || بازگشت به ابتدای صفحه ||

خروج