صفحه اصلی > صفحه اصلی > اخبار و اطلاعیه ها 
اخبار > برگزاری جلسات توجیهی مدارس امین استان مرکزی سال تحصیلی 99-1398


معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه

برگزاری جلسات توجیهی مدارس امین استان مرکزی سال تحصیلی 99-1398

با حضور معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی، جلسات توجیهی مدارس امین استان مرکزی سال تحصیلی 99-1398 در حوزه علمیه استان برگزار گردید.

تاریخ ارسال مطلب : يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨

 شماره خبر : ٤٠٩١٨٥ / تعداد بازدید : 38737

  به گزارش اداره امور رسانه معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی، دو مرحله جلسه توجیهی مبلغین و مبلغات مدارس امین سال تحصیلی 99-1398 در محل مرکز مدیریت حوزه علمیه استان مرکزی برگزار گردید.

 

در این جلسات که در نوبت صبح و عصر برگزار گردید، معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی به ایراد سخنرانی پرداختند و نکات ضروری در این زمینه را مطرح نمودند.

 

حجت الاسلام و المسلمین زمانی ضمن تسلیت به مناسبت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، هدف اصلی مدارس امین را بیان فضائل و آشنایی با اهل بیت (علیهم السلام) برای دانش آموزان دانست تا با الگو گرفتن از آنان به هدف متعالی دست یابیم.

 

ایشان به بیان جایگاه معنوی مبلغین مدارس امین پرداختند و گفتند: «جایگاه شما در پیشگاه خداوند رفیع خواهد بود، زیرا از زندگی خود گذشته اید و به تربیت کودکان و نوجوانانی می پردازید که تشنه شنیدن معارف اسلامی هستند و این بسیار ارزشمند است.»

 

معاون تبلیغ حوزه علمیه استان مرکزی افزودند: «فرقی می کند زندگی هایی که با برکت و معنویت به پا شده اند، با زندگی هایی که از آن جا مانده اند. لذا شما می توانید منشا خیر وبرکت باشید.»

 

 

ایشان در ادامه به بیان شرح وظایف مبلغین مدارس امین پرداخته و اعلام داشتند که:« معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه به صورت کامل پشتیبان جایگاه و شان مبلغین و مبلغان این طرح بوده و از طرح ها و ایده های نو و به روز استقبال خواهد نمود.»

 

 

در پایان این جلسات، حجت الاسلام و المسلمین زمانی به سوالات پیرامون این طرح پاسخ دادند و برای همگی آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون نمودند./

 


 
نسخه چاپي                                             || بازگشت به ابتدای صفحه ||

خروج